График

ГРАФИК  2018-2019 ГОДИНА

за репетициите на формациите към Народно Читалище „Отец Паисий-1919” в помещенията на Дома на културата, гр. Сандански

 

 

Формация Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Детски състави
1. Танцов състав „Звездица”, ръководител Иван Люнгов 17:00-20:00

камерна зала

17:00-20:00

камерна зала

 

 

 2. Танцова формация „Хоуп”, ръководител  Невена Станкова

 

17:00 -19:00

камерна зала

 

10:30- 20:00

танцова зала

12:30-20:00

танцова зала

3. ВГ„Звънче”, ръководител Здравка  Гошевска 17:00 – 20:00

зала №1

 

17:00-20:00

зала №1

 

17:00 – 20:00

зала №1

 

17:00 – 20: 00

зала №1

 

 

 

 

4. Школа по китара, ръководител  Росен Катеринкин 10:00-17:00

зала №3

 

10:00-19:30

зала №3

 

10:00-17:00

зала №3

 

10:00-19:30

зала №3

 

10:00-17:15

зала №3

 

9:15:-15:00

зала №3

 

5. Школа по пиано,

ръководител

Ирина Назърова

  17:00-19:30

музикален кабинет  №1

 

17:00-19:30

музикален кабинет  №1

 

17:00-19:15

музикален кабинет  №1

 

17:00-19:15

музикален кабинет  №1

 

10:00-14:00

музикален кабинет  №1

6. Школа по изобразително изкуство,

ръководител Венцислав Кирилов

  15:00-18:00

кабинет №22

АНПТ”Никола Вапцаров”
7. Оркестър, ръководител Александър Харизанов 08:00-10:00

17:00-20:00

муз.кабинет №2

08:00-10:00

17:00-20:00

муз.кабинет №2

08:00-10:00

17:00-20:00

муз.кабинет №2

08:00-10:00

муз.кабинет №2

08:00-10:00

муз.кабинет №2

 

8. МФГ, ръководител Васил Серезлиев 18:00-19:30

зала №3

18:00-19:30

зала №3

 

 

 

9. Женски хор,

ръководител Магдалена Танчева

 

18:30-20:30

зала №1

18:30-20:30

зала №1

 

 

 

10. Танцов състав, ръководител  Гергана Костадинова

 

19:00-20:30

основен състав

танцова зала

19:00-20:30

основен състав

танцова зала

19:00-20:30 основен състав

танцова зала

 

 

 

 

Самодейни групи
 

11.

Автентична фолклорна група „Детелина”, ръководител  Бояна Милушева 17:30 – 19:30

гримьорна №1

 

 

 

12. Женска фолклорна група „Стримона”, ръководител  Величка Вангелова 17:30-19:30

гримьорна №1

 

 

 

 

13. Женска фолклорна група „Здраве”, ръководител Николина Манолева 17:00-19:00

гримьорна №2

 

14. Група за стари градски песни „Младост”, ръководител Боян Чолтеев  

 

17:30–19:00

зала №3

 

 

 

 

15. Мандолинен оркестър, ръководител Василка Манолева   18:30 – 21:00

зала №1

18:30 – 21:00

зала №1

 

16. Драматичен театър „Пейо К. Яворав”, ръководител Иван Данаилов

 

18:00-20:00

 

  18:00-20:00

 

 

 

17 Танцова формация „Пирински ритми” с ръководител Иван Люнгов 18:00 – 19:00

танцова зала

18:00 – 19:00

танцова зала

19:00- 20:00

камерна зала